FAIL (the browser should render some flash content, not this).

  
CELEM FIRMY JEST- REKRUTACJA I SELEKCJA PRACOWNIKÓW

 

STRATEGIA WIODĄCA FIRMY - DORADZTWO PERSONALNE

 

Naszym głównym celem jest wspomaganie przedsiębiorstw w szybkiej i skutecznej rekrutacji pracowników oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną realizację usług z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników z zastosowaniem narzędzi rekrutacji behawioralnej, assesment center, direct search.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i rekrutacji kadry menagerskiej, specjalistów, oraz rekrutacji pracowników średniego i niższego szczebla z branż w pierwszej kolejności: Handlowej, ITC, Ubezpieczeniowej, a także FMCG oraz Administracji. 

 

STRATEGIA INDYWIDUALNEGO DORADZTWA PERSONALNEGO

Posiadamy także ofertę wspomagania osób indywidualnych w budowie ścieżki kariery, sprawdzeniu własnych kompetencji zawodowych, budowy CV oraz listu motywacyjnego. Posiadamy bogate zaplecze wzorów listów motywacyjnych. Udzielamy także konsultacji które mają na celu wspomaganie kandydata przed i w trakcie procesu rekrutacyjnego.

 


Nasza specjalizacja to REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

 
ATUTY FIRMY ABC A HEAD

atuty rekrutacji w naszej firmieNaszymi atutami są, młodość, kreatywność, innowacyjność, oraz chęć odnoszenia sukcesów wraz z Klientem. Jesteśmy małą firmą, cenimy Klientów i poświęcamy im 100% naszej uwagi, dzięki czemu nasze usługi nie tylko gwarantują obustronny sukces ale charakteryzują się najwyższym poziomem wykonania.  Chcemy rosnąć razem z Wami! Dlatego wiemy, że sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem! 

GŁÓWNA, O NAS, USŁUGI, PROJEKTY, AKTUALNE OFERY PRACY, KONTAKT