FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Linki do stron partnerskich

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

Strona na której można odszukać połączenia ze wszystkimi stronami parterskimi jakie zostały stworzone i należą do firmy ABC A HEAD. Strony te często są tzw. zapleczem dla tego nie należą do wartościowych.


Badania kruszyw

Strona poświęcona problematyce badań kruszyw naturalnych wykorzystywanych w inżynierii lądowej. Badania kruszyw to zbiór badań polegających na dokładnym opracowniu właściwości chemicznych i fizycznych jake posiadają kruszywa naturalne użyte do budowy np. dróg, nasypów, wałów, lub innych budowli inżynierskich.

 

Fale radiowe

Bardzo ciekawym rozwiązaniem w walce z cellulitem, lub odchudzaniem jest zastosowanie fal radiowych do odbudowy kolagenu i rozbiuciu tkanki tłuszczowej. Stosowane fale radiowe wysokiej częstotliwości uruchamiają dipole wody zawarte w tłuszczach i rozgrzewają je by pobudzić do przemiany lub rozpuszczenia.

 

Makijaż

Na stronie wiele ciekawych uwag dotyczących wykonywania makijażu, zamieszczone są także zdjęcia w celu instruktażu jak powinien wyglądać dyskretny makijaż lub wieczorowy. Uwagi zostały zebrane przez profesjonalną wizażystkę która makijażem zawodowo zajmuje się od kilku lat. Zapraszamy szczególnie Panie.

 

Drinki

To strona zarówno dla koneserów dobrych alkoholi jak i dla amatorów kolorowych koktajli. Przepisy, receptury na doskonałe drinki oraz wiele ciekaowstek związanych z samymi alkoholami pozwala na dokładne zapoznanie się z historią alkoholi używanych do wyrobu doksonałych drinków.

Warszawka

To strona, blog zawierająca wiele przemyśleń na temat samego miasta Warszawa. Autor umieszcza opisy sytuacji lub przemyśleń pojawiających się w trkacie codziennych podróży z domu do pracy i z pracy do domu. Trasa to nie tylko przejazd autobusem przez stare miasto aż na ochotę ale to także życie warszawy. Zapraszamy do krótki opowiadań autora.

Przedłużanie rzęs Warszawa

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 wygląda bardzo elegancko, jednak jest to bardzo trudna i wymagająca ogromnej precyzji praca. Tylko wykwalifikowane i z doświadczeniem kosmetyczki potrafią wykonać zabieg przedłużania rzęs. Przedłużanie rzęs Warszawa to strona jednej z profesjonalistek, zabiegami zajmuje się od ponad 5 lat i posiada wiele zadowolonych klientek. W ofercie posiada nie tylko przedłużanie ale także wiele innych zabiegów kosmetycznych i upiększających.

Mikro analizy

Wykonanie precyzyjnych analiz składu chemicznego za pomocą mikroskondy rentegowskiej nie jest łatwym zadaniem, to nie tylko nastawić odpowiednio urządzenie ale także zinterpretować wyniki. Rosnący poziom publikacji wymaga by prezentować wyniki które będą zamykały się tzw. 100% czyli będą dokładne i wiarygodne. Na takie wyniki mogą Państwo liczyć tylko gdy zasotsuje się doskonały precyzyjny sprzęt oraz analizy wykonuje profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem.

Ucho

Nadstaw ucho by przekonać się o czym się mówi w świecie fantazy, ucho to strona z opowiadamiani popularnonaukowymi. Ucho to ciekawa strona świata zapraszam do przeczytania.