FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Rekrutacja:

Rozpoczęta wspópraca z firmą:

Styczeń 2010

Okres współpracy:

stały

opiekun

Aktualnie poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży usług HR

Specjalisty ds. sprzedaży usług HR

Miejsce pracy: Warszawa
Umowa: O pracę

Oczekiwania:
-wysokie zdolności interpersonalne
-podstawowa znajomość branży  i usług HR
-doświadczenie w telemarketingu
-umiejętności negocjacyjne
-doświadczenie w handlu B2B
-kreatywność

Podstawowe zadania:

-nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów
-utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami
-reprezentowanie firmy na spotkaniach, konferencjach, targach
-realizacja planów sprzedażowych firmy

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
-narzędzia do wykonywania pracy, laptop i telefon itp...
-wynagrodzenie w formie podstawy oraz premii sprzedażowych
-możliwości rozwoju i awansu oraz budowy własnego zespołu handlowego

Aplikację wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres: praca@abcahead.com.pl
tel. 507 462 092
NR certyfikatu firmy: 5826, NR referencyjny: S1

Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celeach rekrutacji i zgodnych z profilem firmy ABC A HEAD. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

praca@abcahead.com.pl