FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

DOSTĘPNE PRZYKŁADY LISTÓW MOTYWACYJNYCH:

 
 
 
Kontakt: +48 507 462 092
abcahead@abcahead.com.pl

 

 

 

Naszym celem jest realizacja usług z dziedziny doradztwa personalnego.

Certyfikat

O dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia i doradztwa personalnego:

ABC A HEAD

O numerze: 5826

wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego

LIST MOTYWACYJNY

PRZYKŁAD 1

Do .....

Szanowni Państwo!
Jestem zainteresowany pracą na stanowisku informatyka. Do ubiegania się o pracę na powyższym stanowisku skłoniły mnie możliwości wykorzystania posiadanego doświadczenia, a także umiejętności zdobyte na dotychczas zajmowanych stanowiskach w branży IT.


Moje doświadczenie związane z branżą IT rozpocząłem od praktyk zawodowych na stanowisku serwisanta komputerów w sklepie (nazwa sklepu) we Wrocławiu, praca ta umożliwiła mi praktyczne wykorzystanie wiedzy z dziedziny budowy komputerów. W trakcie praktyk miałem okazję wykazać się doskonałymi zdolnościami z zakresu instalacji softwaru oraz hardwaru, a także miałem okazję wykazać się wysokimi zdolnościami interpersonalnymi w obsłudze i doradztwie klientom serwisu komputerowego. Wiedzę teoretyczną z zakresu informatyki i budowy komputerów miałem możliwość zdobywania w szkole policealnej oraz na studiach wyższych z zakresu informatyki. W trakcie studiów pracowałem przy montażu telewizorów LCD w prestiżowych fabrykach LG oraz Toshiby. Pod koniec studiów zostałem zatrudniony na stanowisku serwisanta w komputerów w firmie Hammersbach, tu także wykazałem się wysokimi zdolnościami z zakresu budowy komputerów. Do moich obowiązków należało nie tylko wykrywanie i usuwanie usterek w sprzęcie komputerowym ale także dbanie o niezawodność działania systemów operacyjnych.


Obecnie pozostaję bez zatrudnienia w pełnej dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy zawodowej. Moją aplikację kieruję do Państwa, gdyż pragnę zaoferować Państwu moje umiejętności oraz pełne zaangażowanie w rozwój Państwa firmy. Pozyskanie mojej osoby do grona pracowników, będzie doskonałym uzupełnieniem kadry pracowniczej o osobę kreatywną, ambitną i chętną by zdobywać nową wiedzę i doświadczenie, a co najważniejsze oddaną rozwojowi. Wierzę, iż będę mógł zaprezentować swoją osobę na spotkaniu rekrutacyjnym w tym celu pozostaję do Państwa dyspozycji pod telefonem.
Z poważaniem

 

 

 


<   1   >