FAIL (the browser should render some flash content, not this).Wszystkie poniższe usługi opatrzone są gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.


Przejdź do sklepu ABC A HEAD

 

WZORY LISTÓW NA STNOWISKA:Listy Motywacyjne

na każde stanowisko

E@mail: cv@abcahead.com.pl

 

 

 

Jak napisać list motywacyjny? - przewodnik

List motywacyjny jak sama nazwa wskazuje powinien zawierać Twoje motywacje które kierują Tobą by podjąć pracę na danym stanowisku. Według nas każdy list motywacyjny powinien zawierać informacje dotyczące wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz podstaw do tego by potencjalny pracodawca stał się Twoim pracodawcą.

 

List motywacyjny - krok po kroku

1.Zacznij od nagłówka listu motywacyjnego, w lewym górnym rogu wpisz swoje imię i nazwisko, a w prawym górnym rogu wpisz datę i miejscowość gdzie piszesz list motywacyjny. Treść nagłówka powinna być skierowana do osoby lub firmy do której składasz aplikację.NP.

Jan Bruliński

27.02.2010 Lublin

 

Do Państwowego Instytutu Geologicznego

 

2.Pierwszy akapit to wstęp w którym powinna się znaleźć informacja na jakie stanowisko aplikujesz, gdzie została znaleziona oferta pracy i dla czego aplikujesz do tej firmy. NP.

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ogłoszenie zamieszczone w biuletynie Praca Państwowego Instytutu Geologcznego, jestem zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku młodszego geologa. Do ubiegania się o powyższe stanowisko skłoniła mnie renoma Państwa Firmy na rynku. Moim celem jest praca która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystyać zdobytą wiedzę i doświadczenie z zakresu geologii złóż.

 

3.Rozwinięcie listu to drugi akapit tu powinny się znaleźć informacje na temat Twojego dotychczasowego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, powinny one być poparte zdolnościami, zdobytymi wyróżnieniami, warto wspomnieć o szkoleniach i wykorzystywaniu języków obcych w pracy zawodowej. Brak doświadczenia nie jest problemem, w zamian można opisać swoje osiągnięcia w szkole lub opisać swoje indywidualne zainteresowania i zdolności które rozwijając można wykorzystać w pracy zawodowej.NP.

Kierunek studiów jaki obrałem na Uniwersytecie Warszawskim pozwolił mi na kształtowanie zainteresowań własnych związanych z geologią. Po ukończeniu studiów moje doświadczenie zawodowe związane z geologią złóż rozpoczęło się od pracy na stanowisku asystenta geologa w Firmie GZiG gdzie czynnie uczestniczyłem w pracach nad wieloma projektami firmy. W szczególności wykazałem się wykorzystaniem w praktyce wiedzy z zakresu nauk geologicznych w tym mineralogii i geologii złóż. Podczas realizacji projektów dokumentacji złóż zajmowałem się pozyskiwaniem danych geologicznych o złożach, ponad to obsługiwałem najwyższej klasy sprzęt do analizy składu chemicznego minerałów.

 

4.Zakończenie to ostatni akapit tu warto napisać o przyszłych planach zawodowych które powinny być związane z konkretnym stanowiskiem na które aplikujesz lub informacje dotyczące Twojej dyspozycyjności.

Obecnie jestem nadal zatrudniony w firmie GZiG na stanowisku asystenta, jednakże upatruję większe możliwości rozwoju w Państwa firmie. Pragnę zaoferować Państwu moje umiejętności oraz pełne zaangażowanie w rozwój Państwa firmy.

5.List motywacyjny kończymy podpisem z prawej strony kartki.

Z wyrazami szacunku

Jan Bruliński

 

Wsparciem do napisania listu motywacyjnego mogą być opisy stanowisk w których zawarliśmy podstawowe kompetencje zawodowe na danych stanowiskach oraz podstawowe obowiązki wykonywane na danych stanowiskach. NP.

Stanowisko kierownika ds. administracyjnych:

Podstawowe obowiązki:

1 - nadzór i organizowanie pracy podległego personelu

2 - nadzór nad przestrzeganiem procedór związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura

3 - zarządzanie i nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania biura

4 - nadzór nad współpracą z firmami zewnętrzymi

5 - zarządzanie dokumentacją oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

6 - Raportowanie do jednostek nadległych

Kompetencje zawodowe:

Umiejętności zarządzania personelem, zdolności interpersonalne, zdolności organizatorskie, wiedza i umiejętności w zarządzaniu budżetem, umiejętności planowania, wiedza i zdolności w zarządzaniu i administracji, przedsiębiorczość, odpowiedzialność, dokladnośc, skrupulatność.

 

Jeśli po naszych wskazówkach nadal nie potrafisz napisać listu motywacyjnego napisz do nas, postaramy się Tobie pomóc. Za opłatą 40zł otrzymasz list motywacyjny ukierunkowany na dane stanowisko to ułatwi Ci aplikowanie na oferty pracy. Możemy także stworzyć uniwersalny list motywacyjny dla Ciebie.  W tym celu skontaktuj się z nami:

cv@abcahead.com.pl

Wzory listów motywacyjnych zawierają potrzebne opisy stanowisk. Skontaktuj się z nami a otrzymasz potrzebne wzory listów motywacyjnych lub przejdź do naszego sklepu firmowego gdzie nabędziesz wzory listów motywacyjnych, a także przewodniki jak skutecznie szukać pracy.

Polecamy pakiet związany z analizą cv napisaniem nowego cv, listu motywacyjnego, oraz dodatkowo dołączoną listą firm potencjalnych pracodawców w danej branży za 89 zł przejdź do PROFESJONALNEGO CV

 


Powrót...