FAIL (the browser should render some flash content, not this).Wszystkie poniższe usługi opatrzone są gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.

 

 Profesjonalne CV

oraz

List Motywacyjny

CV oraz List motywacyjny Napiszemy dla Ciebie!

Zobacz także: Opinie o nas, Analiza CV

PRZYKŁADY CV

Jak otrzymać profesjonalne cv?

Po pierwsze:

Wysyłasz swoje dotychczasowe CV pod adres cv@abcahead.com.pl

W wiadomości musisz określić na jakie stanowisko aplikujesz

Umieść informacje kontaktowe

Po drugie:

Otrzymasz wiadomość zwrotną z regulaminem opłat do zaakceptowania.

W wiadomości zwrotnej należy wpisać AKCEPTUJĘ i odesłać ją spowrotem.

W ciągu najbliższych 24 godzin otrzymasz:

NOWE PROFESJONALNE CV

LIST MOTYWACYJNY

 

 

Za 89 zł kupują Państwo czas poświęcony na przygotowanie profesjonalnego CV, dodatkowo pod przygotowane CV redagujemy list motywacyjny oraz dołączamy listę firm które mogą być potencjonalnymi pracodawcami.

Czas przygotowania profesjonalnego CV to około 3 godzin, należy dokładnie przeanalizować opisy stanowisk oraz dopasować odpowiednie kompetencje zawodowe, przygotowanie listu motywacyjnego dla jednej osoby to około 1,5 godziny pracy. Wyszukanie firm z bazy danych jaką posiadam do około 1 godziny pracy. Za 89zł kupują Państwo 5 godzin intensywnej pracy poświęconej Państwa sukcesowi w pozyskaniu nowej pracy.

Inwestycja 89 zł to bardzo konkurencyjna stawka na rynku za tak szerokie podejście do tematu profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. W porównaniu do konkurencji gdzie za przygotowanie samego CV płacą Państwo w zależności od własnego doświadczenia od 89 zł do 300 zł. My natomiast za 89 zł przygotowujemy CV i list motywacyjny oraz dostarczamy listę firm potencjalnych przyszłych pracodawców.

Naszymi klientami są zarówno osoby bez doświadczenia jak i kierownicy oraz specjaliści. Zapraszam!

Twoje CV trafia także do naszej bazy kandydatow z której korzystamy w razie projektów rekrutacyjnych.

Uwaga, lista firm to 120 wyselekcjonowanych najlepszych firm w branży określonej przez Ciebie, lista zawiera: nazwy firm, adresy firm, adresy stron www, telefony kontaktowe, adresy mailowe.

 

Koszt usługi Tylko 89 zł.

Analiza CV tylko 39 zł brutto. - zobacz

 

Kilka cennych porad:

 

Pracując w agencji doradztwa personalnego oraz agencji pracy, przejrzeliśmy tysiące CV i tyle samo listów motywacyjnych, celem wyłonienia najlepszych kandydatów na stanowiska kierownicze, specjalistyczne, asystenckie, a także na stanowiska produkcyjne. To w jaki sposób zawierasz informacje w swoim CV jest bardzo ważne, przede wszytskim dla konsultanta ds. rekrutacji który czyta Twoje CV. Proszę sobie wyobrazić konsultanta ktory czyta czterdzieste CV na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i każde z nich ma minimum dwie strony gdzie zawarte są stanowiska oraz krótkie opisy zakresów obowiązków na wymienionych stanowiskach. Konsultant po przeczytaniu takiej ilości informacji i przeanalizowaniu ich staje się zmęczony i CV zaczyna analizować metodą wzrokową, czyli doszukuje się na pierwszy rzut oka najważniejszych dla niego informacji np. kierunku ukończonej szkoły lub znajomości języka obcego, przez co analiza CV znacznie się skraca i jednocześnie zwiększa się liczba w rzeczywistości nie przeczytanych aplikacji równocześnie zdyskwalifikowanych. 

    
Czy moje CV jest czytane?

To jest najczęściej zadawane  pytanie po wysłaniu aplikacji. Generalnie wszystkie nadsyłane CV powinny być czytane, niestety tak nie jest. W obecneych czasach zmniejszyła się liczba tworzonych nowych stanowisk, a zwiększyła się liczba likwidowanych stanowisk, spowodowało to bardzo dużą konkurencję na rynku pracy, co za tym idzie bardzo dużą ilość otrzymywanych CV na każde stanowisko. Pracodawcy poprostu nie są w stanie wszytskich przetworzyć, dla tego radzimy używania uniwersalnych programów tak by przesyłane pliki miały formaty *.doc  lub *.pdf co znacznie zwiększa szanse na otwarcie pliku z CV, a  jak już zostanie otwarta nadesłana aplikacja to warto by była czytelna, a najważniejsze informacje szybko dawały się odnajdywać. 

Kto czyta moje CV?


Aplikacje powinny być  czytane przez osoby uprzednio przygotowane do analizy spływających CV, osoby z kierunkowym wykształcenie oraz doświadczeniem w analizie aplikacji, niestety często są to kierownicy działów którzy nie mają pojęcia o rekrutacji i selekcji pracowników, ich wybór przy wstępnej selekcji jest bardzo prosty, jeśli w danym CV doszukał się wszystkich informacji dotyczących kompetencji potencjalnego pracownika to wybór kończy i kontaktuje się z pierwszym z pozytywnie wg niego przeanalizowanym CV. Jedną z usług naszej firmy jest szkolenie kadry zarządzającej w analizie CV.


Co ze zdjęciem w  CV?


Zdjęcie w CV jest tak naprawdę jedynie ozdobnikiem. W CV powinno się analizować jedynie kompetencje potencjalnego pracownika. Cóż z bólem zaświadczam, iż w 70% tak nie jest. To prawda, że osoby posiadające ponadprzeciętną prezencję przyciągną bardziej uwagę swoim zdjęciem swojego przyszłego pracodawcę. Jednakże trzeba bardzo uważać na to jakie zdjęcie się załącza do aplikacji. Najciekawszym przypadkiem z jakim się spotkałem to zdjęcie rodzinne z wesela ze strzałką i podpisem “to ja”. To była rekrutacja na stanowisko specjalisty w jednej z większych firm zajmujących się naprawą telefonów komórkowych. Takich błędów należy unikać! Oczywiście, że nie trzeba załączać swojego zdjęcia ale są stanowiska na które aplikując wypadało by załączyć swoje zdjęcie. Tu przytoczę stanowisko recepcjonistki lub specjalisty ds. PR gdzie w znacznej większości Klienci wybierają Panów lub Panie z ponadprzeciętną urodą. Całe szczęście nie jest to reguła.E@mail: cv@abcahead.com.pl

 

 

 

 


Powrót...