FAIL (the browser should render some flash content, not this).


 

 


Wszystkie nasze usługi opatrzone są gwarancją.Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.
Rekrutacja pracownikówi - Selekcja MAXProces rekrutacji i selekcji przypomina układanie puzzli, im więcej elementów układanki jest nam znanych, tym, łatwiej jest je dopasować i dojść do celu.

Naszym celem jest wyselekcjonowanie kandydata, który będzie najlepiej odpowiadał wymaganiom stawianym przez naszego klienta. Temu służy usługa MAX.

Jest to kompleksowe podejście do tematu rekrutacji i selekcji począwszy od zarządzania bazą danych poprzez pełną selekcję i wyłonienia short listy – 3 kandydatów, którzy są prezentowani podczas spotkania z klientem.

Jest to bardzo elastyczna usługa mająca w swojej ofercie nie tylko rozmowy kwalifikacyjne, ale także testy wiedzy, testy językowe, Assessment Center – w wersji pełnej bądź mini, weryfikację referencji, umawianie kandydatów na spotkania z Klientem.

Proponujemy naszym Klientom szczegółowe zdiagnozowanie potrzeb firmy i wyszukanie kandydatów posiadających cechy optymalnie dostosowane do konkretnych oczekiwań. Dopełnieniem usługi jest przedstawienie klientowi pełnego raportu z procesu rekrutacji wybranych kandydatów.E@mail: abcahead@abcahead.com.pl

 

 

 

 


Powrót...