FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Wszystkie nasze usługi opatrzone są gwarancją.Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.preselekcjaPreselekcja kandydatów (usługa preselekcji)Jest to usługa  skierowana do Klientów, którzy nie mają czasu oraz odpowiednich zasobów ludzkich by prowadzić samodzielnie  pracochłonny i kosztowny proces rekrutacji, jednakże chcą samodzielnie prowadzić selekcję z ograniczonej puli kandydatów.

  Po dogłębnym zbadaniu potrzeb Klienta przejmujemy odpowiedzialność za opracowanie strategii rekrutacji – wybór odpowiednich mediów, stworzenie i zamieszczenie ogłoszeń, monitoring akcji ogłoszeniowej, wstępną selekcję aplikacji, wywiady telefoniczne.

Klient otrzymuje gotową listę kandydatów którzy spełniają wymagania formalne oraz są chętni do podjęcia pracy.Kolejną czynnością jaka pozostaje Klientowi to jedynie samodzielne spotkanie się z wybranymi kandydatami z zaprezentowanej listy.

Koszty:

Klient ponosi koszt za każdego kadnydata z którym pragnie się spotkać. W zależności od stanowiska koszty wahają się od 50zł do 1000zł. Klient nie otrzymuje gwarancji na zweryfikowane przez siebie osoby. Jeśli chcesz otrzymać gwarancję na pracownika, patrz rekrutacja pracowników!

 

Preselekcja pracownikow produkcji oraz organizowanie grup zmianowych.

Firma ABC A HEAD wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z usługą selekcji pracowników produkcji oraz organizowaniem grup zmianowych produkcji.

Usługa preselekcji dedykowana dla klientów którzy pragną pozostawić kwestię zorganizowania grupy pracowników na konkretne stanowiska fachowym osobom.

1.Organizujemy grupy pracowników z dojazdem do zakładu pracy.

Koszt usługi jest uzależniony od stanowisk, miejsca zatrudnienia, ilości stanowisk pracy, rodzaju zatrudnienia.

Możliwość zatrunienia pracowników na zasadach agencji pracy tymczasowej.

 

 

 

 

 

Tel: 507 462 092 zapytaj o preselekcję kandydatów

E@mail: abcahead@abcahead.com.pl

Powrót...