FAIL (the browser should render some flash content, not this).Wszystkie poniższe usługi opatrzone są gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami. Jesteśmy otwarci na sugestie Klienta.

 

 

Przykładowa Analiza CV

Prezentowane są jedynie fragmenty z pełnej analizy wykonanej dla jednej z naszych klietnek,

dane osobowe zostały zmienione.

opis stanowiska - analiza cv

 

Podstawą do analizy jest odpowiednie dobranie stanowiska,

przykładem jest stanowisko "office manager"

cv analiza - przykład

 

Po wypisaniu komentarzy klient otrzymuje pisemny opis

wraz z wnioskami i analizą CV

Wnioski i opinia CV:

Szanowna Pani Iwono!
Celem CV jest zaprezentowanie swojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności nabytych w wyniku szkoleń lub pracy zawodowej. Ogólną zasadą graficzną CV jest przedstawienie tych informacji w sposób czytelny i trafiający do potencjalnego pracodawcy. Sztuka szaty graficznej i formatowania jest ogólnie dowolna oby zachować zasadę czytelności, Pani aplikacja jest czytelna, posiada zachowaną chronologię w doświadczeniu oraz w wykształceniu. Wykształcenie i doświadczenie to klucz do Pani sukcesu. Umiejętne wymodelowanie składni pozwala podkreślić Pani umiejętności lub uzyskane tytuły naukowe. Myślę że w wykształceniu powinna Pani zawrzeć informacje na temat Pani stopnia naukowego i specjalizacji ukończonej bo kierunek studiów to nie wszystko. 
Doświadczenie Pani jest jeszcze ubogie, ale odpowiednie wymodelowanie obowiązków wykonywanych do tej pory może przynieść Pani równie dobry skutek co bogate doświadczenie. Proszę dopisać kilka istotnych informacji według wskazówek podanych powyżej. Najważniejsze są krótko wymienione w punktach obowiązki, wymienione obowiązki po przecinku często stwarzają wrażenie przeładowania informacjami co zniechęca osobę czytającą do dalszego analizowania aplikacji. W Pani przypadku należy dopisać wykonywane czynności na poszczególnych stanowiskach, proszę rozpisać obowiązki, a my je odpowiednio wymodelujemy. Poniżej Pani CV w zmienionej formie. Proszę nie pozostawiać doświadczenia bez nazw stanowiska, nazwa stanowiska to dla pracodawcy zaszeregowanie w poziomie i pionie firmy, dając tym samym obraz Pani samodzielności i odpowiedzialności na danym stanowisku.
Zainteresowania i Umiejętności to dodatkowe punkty CV, w nich należy przedstawić pracodawcy naszą znajomość obsługi komputera, systemów operacyjnych itd. w Pani przypadku warto dopisać kilka szczegółów z dziedziny umiejętności zagadnień zarządzania personelem lub zarządzania projektami. Proszę pomyśleć na pewno coś ciekawego Pani znajdzie i dopisze. Sugestią moją jest powiązanie Pani szkoleń z zakresu szkoleń księgowości itp… z doświadczeniem.
Języki obce, to może być oddzielny punkt ale nie musi. W Pani słaba znajomość języka angielskiego nie powinna być podkreślana, a wręcz powinniśmy przeredagować wyrażenie słaba znajomość na znajomość w stopniu podstawowym umożliwiającym podstawową komunikację językową.

Po analizie klient otrzymuje dodatkowo poprawione CV,

które znajduje się na końcu analizy.

cv analiza

 E@mail: cv@abcahead.com.pl

 

 

 

 


Powrót...